یکصد و سیزدهمین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه روز دوشنبه 30 تیر 1399 با حضور اعضای شورا با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز و  در ابتدای جلسه جناب آقای     ششدهی راد ریاست محترم شورای اسلامی شهر وحیدیه فرارسیدن شهادت مظلومانه نهمین اختر تابناک و امامت را تسلیت عرض نمودند. و همچنین فرارسیدن ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج فرخنده حضرت امیرالمومنین        علی (ع) و حضرت زهرا (س) زیباترین پیوند آسمانی جهان اسلام را تبریک و برای همه جوانان عزیز به ویژه جوانان شهر وحیدیه ، زندگی توام با سربلندی و سرافرازی از درگاه خداوند باری تعالی خواستار شدند.

وی در ادامه گزارشی از روند تخریب و بازسازی و اجرای پروژه مدرسه 12 کلاسه دکتر شریعتی که با پیگیری شورا و شهرداری و خیرین محترم و اداره نوسازی مدارس شهرستان شهریار صورت پذیرفته ارائه و همچنین عنوان داشتند : درصدد نوسازی مدرسه معراج محله قصبه هستیم که ان شاءا... با تحقق و اجرای این پروژه به سطح ایده آل و مطلوب و شاهد افزایش سرانه‌های آموزشی در شهر خواهیم شد.

در ادامه هریک از اعضای شورا مطالبی به شرح ذیل بیان داشتند:

  • نظارت اتحادیه آرد و نان شهرستان شهریار بر عملکرد نانوایان و نحوه پخت و توزیع نان سالم و بهداشتی
  • توجه ویژه واحد خدمات شهری نسبت به نظافت و شستشوی معابر و باکس‌های زباله با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا
  • پیگیری و نظارت شهرداری و تسریع در رفع نواقص زمین چمن مصنوعی
  • پیگیری اسناد مالکیت و دعوت از رؤسای محترم اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره ثبت‌اسناد و مالکیت شهرستان شهریار

در پایان جلسه مقرر شد در جلسه آتی شورا جهت پیگیری مسائل و مشکلات شهر از قبیل پیگیری پروژه بزرگراه امام حسین (ع) ، اسناد مالکیت ، استقرار ادارات در بخش جوقین، مشکلات امنیتی و توزیع کنندگان مواد مخدر و سایر مشکلات موجود در شهر از جناب آقای دکتر حق وردی نماینده محترم شهرستان‌های شهریار ،قدس و ملارد دعوت به عمل آید.  


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد