پیرو دعوتنامه شماره 30/460 مــورخ 97/07/02 ؛ چهل و نهمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه روز دوشنبه مورخ 97/07/02 راس ساعت 14:00 با حضور آقایان ششدهی راد ، ابراهیمی ، خزایی ، شیر علی بیکی  و خانم حبیبی با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز و در ابتدای جلسه جناب آقای شششدهی راد ریاست محترم شورا با تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان و یاران با وفای آن حضرت در سخنانی اظهار کرد: در این ایام ایران اسلامی، شهر شهیدپرور وحیدیه و سایر مناطق شیعه‌نشین دنیا چهره حسینی داشت  .

وی همچنین از زحمات کارکنان شهرداری، نیروی انتظامی ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم که در آذین‌بندی شهر به مناسبت ایام محرم و حمایت از هیئات مذهبی و خدمت‌رسانی به عزاداران در این ایام قدردانی کرد و اذعان داشت: هیئات مذهبی شهر وحیدیه نیز در این ایام مراسم باشکوهی برگزار کردند و فضای معنوی بسیار مناسبی در شهر به وجود آوردند که جای تقدیر و تشکر دارد. و در ادامه با گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل عظیم الشان وشهدای گرانقدر ،هفته دفاع مقدس تبریک نمودند  واز حماسه آفرینی جانبازان ، آزادگان ورزمندگان دلاور به ویژه خانواده معظم شهدا وایثارگران شهر وحیدیه صمیمانه تقدیر وتشکر نمودند و همچنین آغاز سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به همه دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و والدین محترم تبریک و تهنیت عرض نمود و توفیق روز افزون همه عزیزان را از خداوند یزدان خواستار شدند.

سپس هریک از اعضای شورا در خصوص مسائل و مشکلات شهر به شرح ذیل بحث و تبادل نظر نمودند:

  • پیگیری و رفع مشکلات صدور اسناد مالکیت شهر وحیدیه و عدم همکاری اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان شهریار که موجب نارضایتی شهروندان و عدم برخورداری تسهیلات در حوزه مسکن در طرح بازآفرینی شده است .
  • عدم خدمات دهی مطلوب ناحیه برق شهر وحیدیه در حوزه تأمین روشنایی معابر که موجب نارضایتی شهروندان شده است.

در پایان مقرر شد جلسه ی آتی شورا با دعوت از نماینده ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی انجام تا درخصوصتوسعه واعتلای و رفع مشکلات در حوزه ورزش با رویکرد افزایش سلامت جسمی و روحی شهروندان برنامه ریزی و  تصمیم گیری شود.

و همچنین جهت بررسی و اعلام نظر درخصوص اعمال تبصره 7 درخصوص ایجا خطوط انتقال آب ایجاد شبکه فاضلاب و تصفیه خانه  با دعوت از ریاست محترم اداره آبفاء ، تصمیم گیری گردد. 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد