پیرو دعوتنامه شماره 30/479مــورخ 97/07/08؛ پنجاهمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه روز دوشنبه مورخ 97/07/09 رأس ساعت 14:00 با حضور آقایان ششدهی راد ، ابراهیمی ، خزایی ، شیر علی بیکی  و خانم حبیبی و میهمانان جلسه مهندس سلامت بخش شهردار محترم،حسینی ریاست محترم اداره آبفای شهر وحیدیه، قنبریان مسئول محترم اداره ورزش و جوانان شهر وحیدیه و همچنین جمعی از نماینده ورزشکاران شهر وحیدیه در رشته‌های مختلف ورزشی با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز و در ابتدای جلسه جناب آقای ششدهی راد ریاست محترم شورا ضمن عرض خیرمقدم و خوش‌آمد گویی به مدعوین جلسه، هفت مهرماه روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را به  نیروهای خدوم و زحمت‌کش آتش نشان های شهر وحیدیه تبریک عرض نمودند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشانی  مطالبی عنوان نمودند. در ادامه ریاست محترم شورا از حمله مقتدرانه موشکی به مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات در سوریه توسط یگان موشکی نیروی انقلابی و جان‌برکف هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هلاکت شمار زیادی از تروریست‌های خبیث و کودک کش، در کوتاه‌ترین زمان موجب آرامش قلوب داغدار خانواده‌های محترم شهدای حمله تروریستی اهواز گردید،تقدیر و تشکر نمودند .در ادامه اعضای شورای اسلامی نسبت به بررسی لایحه اداره آبفای شهر وحیدیه در خصوص اعمال ماده (7) باهدف تأمین اعتبار لازم در جهت ایجاد خطوط انتقال آب، ایجاد شبکه فاضلاب و تصفیه‌خانه فاضلاب در محدوده شهر وحیدیه با حضور ریاست محترم اداره آبفای وحیدیه پرداختند .

در ادامه جلسه پیرامون مسائل و مشکلات و دغدغه‌های ورزشی ورزشکاران که با حضور نماینده ورزشکاران شهر وحیدیه برگزار شد، مطالبی به شرح ذیل عنوان نمودند.

 • ساماندهی و ایجاد پایگاه ثبت قهرمانان مدال‌آور در سطح کشوری و بین‌المللی
 • دیوارکشی سالن ورزشی شهید حسینی محله جوقین
 • توجه ویژه اداره ورزش و جوانان به امکانات و فضاهای ورزشی تحت اختیار به دلیل عدم امکانات بهداشتی از قبیل رختکن ، تجهیزات ورزشی و نظافت سرویس‌های بهداشتی، تهویه ،آب‌سردکن ، سیستم گرمایشی و سرمایشی ، و ...
 • انتشار و آگهی عمومی در خصوص واگذاری سالن‌های ورزشی سطح شهر به بخش خصوصی بااولویت ورزشکاران شهر وحیدیه
 • ایجاد فضای ورزشی مناسب در محله وحدت به دلیل مشکلات و ناهنجاری اجتماعی
 • توجه ویژه و تجلیل از قهرمانان مدال‌آور در رده‌های مختلف سنی جهت ایجاد تشویق و انگیزه
 • عدم تمرکز و برنامه‌ریزی اداره ورزش و جوانان در خصوص اوقات فراغت شهروندان در ایام تابستان
 • عدم فضا و زیرساخت مناسب ورزشی در حوزه بانوان ورزشکار

مهندس سلامت بخش شهردار شهر وحیدیه: از شورای اسلامی شهر وحیدیه جهت تشکیل این جلسه که باهدف توسعه و اعتلای ورزش با رویکرد نشاط و سلامتی شهروندان همت گماردند، تقدیر و تشکر نمودند و سپس گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش ازجمله احداث اماکن ورزشی در اکثر محله ها و روستاهای حوزه استحفاظی صورت گرفته،  توضیحاتی ارائه نمود و تصریح کرد: اداره و مدیریت و برنامه‌ریزی در حوزه ورزشی از وظایف اصلی و ذاتی اداره ورزش و جوانان بوده و مجموعه شورا و شهرداری تاکنون تعامل و همکاری لازم را جهت پیشبرد اهداف موردنظر را با اداره ورزش داشته و ادامه خواهد داد و سپس به پروژه استادیوم 5000 نفر اشاره و افزود: فاز اول پروژه استادیوم ورزشی 5000 نفری شهر وحیدیه در حال پیگیری و اقدام هست که با اتمام این پروژه مهم باعث ارتقاء سطح ورزش شهر وحیدیه شده و از دغدغه‌ها و مشکلات ورزشکاران شهر وحیدیه کاسته خواهد شد.

قنبریان مسئول ورزش و جوانان شهر وحیدیه: از تعامل و همکاری و همچنین مساعدت‌های شورا و شهرداری تقدیر و تشکر نمودند و سپس گزارشی از اقدامات انجام‌شده در حوزه ورزش شهر وحیدیه مطالبی بیان نمودند .

در پایان جلسه موارد زیر تصمیم گیری شد:

 • آقای مهران کیانی به‌عنوان مشاور ورزشی مجموعه شورا و شهرداری انتخاب شدند .
 • اصلاح و بازسازی فضای محیطی سالن شهدای محله قصطانک و تجهیز وسایل ورزش‌های رزمی
 • پیگیری و اصلاح فضاهای بهداشتی اماکن ورزشی
 • توجه و مساعدت ویژه به بالا بردن سطح کیفی ورزش بانوان
 • نظارت مستمر و دقیق‌تر اداره ورزش و جوانان به مدیریت بخش خصوصی سالن‌های ورزشی در راستای ارائه خدمات شایسته‌تر به ورزشکاران


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد