پیرو دعوتنامه شماره 30/561 مــورخ 97/08/19؛ پنجاه و چهارمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه روز دوشنبه مورخ 97/08/21 راس ساعت 14:00 با حضور آقایان ششدهی راد ، ابراهیمی ، خزایی ، شیر علی بیکی  و خانم حبیبی با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز و در ابتدای جلسه ریاست محترم شورا فرارسیدن ماه پربرکت ربیع‌الاول را به همه مسلمانان خصوصاً شهروندان محترم شهر وحیدیه تبریک و تهنیت گفتند و سپس گزارشی از زمان و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری با رویکرد علمی،اجتماعی، ورزشی و تفریح ، خانواده ، مذهبی  در هفته فرهنگی از تاریخ 97/5/27لغایت97/09/05 در سطح شهر برگزار خواهد شد مطالبی را عنوان نمودند. در ادامه هریک از اعضای شورا در خصوص مسائل و مشکلات شهر به شرح ذیل بحث و تبادل‌نظر نمودند:

خانم حبیبی : در خصوص اسناد مالکیت محله شفیع‌آباد (پلاک اصلی 76) بعد از گذشت چهارسال هیچ اقدامی از سوی اداره ثبت‌اسناد و املاک شهرستان شهریار صورت نگرفته و باعث نارضایتی و بی‌اعتمادی شهروندان محترم به مسئولین شهر و شهرستان شده است. وی اذعان داشت: با توجه به‌ضرورت و اهمیت طرح بازآفرینی شهری و مقاوم‌سازی بافت فرسوده خواستار پیگیری مجدانه از مسئولین ذیربط جهت صدور اسناد مالکیت شدند .

آقای شیرعلی بیکی: در خصوص تنظیم و ارائه بودجه سال 98 و ارسال آن در زمان مقرر از سوی شهرداری را خواستار شدند و همچنین از عدم اجرای پروژه‌هایی که در بودجه پیشنهادی سال 97 شهرداری عملیاتی و اجرا نشده است انتقاد نمودند .

آقای خزایی : از عملکرد ضعیف مدیریت ناحیه برق شهر وحیدیه درخصوص عدم خدمات مناسب نسبت به تأمین روشنایی معابر شهر علی الخصوص محور اصلی کمربندی شهید رجایی موجب تصادفات و تلفات جانی و آسیب گردیده تأکید نمودند.

  • درخصوص عدم زیرساخت های تفریحی و بهداشتی پارک فجر و لزوم رسیدگی و اصلاح وسایل بازی کودکان و احداث سرویس بهداشتی
  • با توجه به فرارسیدن فصل سرما و برودت هوا ستاد بحران نسبت به آمادگی لازم و تأمین تجهیزات لازم جهت پیشگیری از حوادث مترقبه و ارائه خدمات مناسب به شهروندان محترم را خواستار شدند.
  • در خصوص تشکیل واحد زیباسازی و توجه به مبلمان شهری و ابنیه‌ی تاریخی، و همچنین ضرورت توجه بیشتر به تبلیغات محیطی با رویکرد زیباسازی و فرهنگ‌سازی
  • با توجه به گزارش‌ها و نارضایتی شهروندان محترم به علت افزایش سرقت لوازم خودرو و ناامنی در شهر خواستار راهکار مناسب و گشت زنی مستمر را از سوی فرماندهی محترم کلانتری 21 شهر وحیدیه شدند.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد