پیرو دعوتنامه شماره 794/30 مــورخ 97.11.21؛ شصت و دومین  جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه با حضور اعضای شورا با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید برگزار شد.

و  در ابتدای جلسه جناب آقای ششدهی راد افزود: مردم ولایتمدار و انقلابی شهر وحیدیه فارغ از گرایش‌ها و سلايق ، بار دیگر در یوم‌الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، علیرغم شرایط نامساعد جوی و هوای بارانی با حضور پرشور و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته خود در راهپیمایی سراسری این روز مبارک متحد و یکدل به ميدان آمده و حماسه تاریخی دیگر آفریدند . و ثابت کردند که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و حفظ و صیانت از دست آورده‌ای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نخواهند کرد و هم گام با سایر شهر‌های ایران اسلامی درصحنه حاضرشده و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به‌روز یأس و نومیدی تبدیل نمودند.

 وی تصریح کرد:  قطعاً این حضور پرنشاط و باشکوه وظیفه مسئولان را براي پاسخگويي به مطالبات و درخواست‌های به‌حق مردم سنگین‌تر نمود .

اینجانب  بر خود لازم میدانم ضمن تشکر از خدای متعال از آحاد ملت مؤمن، خانواده معزز شهدا،‌ جانبازان ، ایثارگران ، آزادگان ، بسیجیان ، روحانیت معزز ،فرهنگیان ، دانش آموزان ، دانشجویان عزیز ، مسئولین ، نیروهای نظامی و انتظامی شهر وحیدیه تقدیر و تشکر می‌نمایم .در ادامه دستور جلسه را آغاز و در خصوص تدوین بودجه سال 1398 شهرداری وحیدیه ،مطالعه و بررسی برآورد درآمدها و هزینه‌ها و پیش‌بینی اعتبارات، تخصیص عادلانه در نقاط مختلف بررسی و ایراداتی در بودجه وارد دانسته و نظر اکثریت اعضا شورا بر این شد که لایحه بودجه سال 98 جهت بررسی بیشتر به جلسات آتی موکول گردد.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

عکس روز