پیرو دعوت‌نامه شماره 30/376مــورخ 98/07/01 ؛ هشتاد و ششمین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه با حضور اعضای شورا با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز و در ادامه جناب آقای ششدهی راد ریاست محترم شورا از زحمات کارکنان شهرداری، نیروی انتظامی ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم که در آذین‌بندی شهر به مناسبت ایام محرم قدردانی نمودند و همچنین آغاز هفته دفاع مقدس به حماسه‌آفرینی جانبازان ، آزادگان و رزمندگان دلاور به‌ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر وحیدیه  تبریک و تهنیت عرض نمودند و یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر هفته دفاع مقدس گرامی داشتند و سپس آغاز سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به همه دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و والدین محترم تبریک و تهنیت عرض نمود و توفیق روزافزون همه عزیزان را از خداوند یزدان خواستار شدند.

در ادامه ریاست شورا گزارشی از جلسات برگزارشده و برنامه‌های فرهنگی که در هفته جاری به شرح ذیل عنوان نمودند:

  • همایش بزرگ دوچرخه‌سواری به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز پنجشنبه 98/7/04در شهر وحیدیه برگزار خواهد شد.
  • مراسم روایتگری ، گفتگو و نمایش عکس‌های ماندگار هشت سال دفاع مقدس با حضور خبرنگار و عکاس دفاع مقدس استاد فریدونی در روز پنجشنبه 98/7/04در مسجد جامع شهر وحیدیه برگزار خواهد شد.
  • تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان شهریار که در روز شنبه مورخ 98/7/06در محل سالن همایش خلیج‌فارس برگزار خواهد شد.

در پایان جلسه مقرر گردید جلسه آتی شورا با حضور شهردار و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان در خصوص مشکلات و نارضایتی ورزشکاران برگزار گردد.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

عکس روز