پیرو دعوت‌نامه شماره 30/478مــورخ 98.9.2؛ نودمین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه با حضور کلیه اعضاء شورا ، ظهر روز دوشنبه 4 آذرماه ساعت 14:00 تشکیل با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید آغاز گردید .

در نطق پیش از دستور جلسه ، ابتدا رئیس محترم شورای اسلامی شهر با ذکر صلوات و عرض خیرمقدم به اعضای شورا ، فرارسیدن 5 آذرماه سالروز هفته بسیج را تبریک و تهنیت نمودند و مطالبی پیرامون هفته بسیج بیان نمودند.

در ادامه به اتفاقات فتنه 98 که در هفته گذشته رخ داد، اشاره و افزود: دشمنان اسلام همیشه دنبال براندازی و ضربه زدن انقلاب اسلامی هستند و از هر فرصتی برای اهداف شوم خودشان مثل قضیه افزایش نرخ بنزین استفاده می‌کنند .

وی افزود : در اتفاقات ناگوار هفته گذشته فتنه گران خسارات فراوانی به اموال بیت‌المال و مردم زدند و اکثر مراکز و سازمان خدمات رسان مثل بانک‌ها را به آتش کشیدن و باعث مختل شدن امورات ملت عزیز ایران شدند و که متأسفانه فتنه گران خسارت زیادی  در غرب استان تهران مثل شهریار ، ملارد و قدس زدند و ما شاهد از دست دادن و شهادت دو تن از جوانان پاکمان شهید مرتضی ابراهیمی و شهید مصطفی رضایی بودیم و واقعاً برای ملت ایران دردآور بود

ششدهی راد رئیس شورا اظهار داشت: تیزبینی و روشن‌بینی و درک درست رهبر معظم انقلاب از جامعه و بصیرت ملت ایران،  بار دیگر انقلاب را از توطئه و سناریوی دشمن و آمریکایی نجات داد‌ و دشمنان اسلام  یک فتنه ناکام دیگر را به کارنامه‌ خودشان اضافه کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه تصریح کرد : در حوادث اخیر فتنه گران قصد تخریب و برهم زدن شهر وحیدیه داشتند، که با هوشیاری و برنامه‌ریزی مدیریت شهری و نیروهای خدوم و قهرمان شهرداری وحیدیه و همچنین  فرماندهان نیروی انتظامی و بسیج و بسیجیان دلاور و امام‌جمعه شهر وحیدیه ، حضور بی‌نظیر و مقتدر مردم شهر وحیدیه داشتند ، اهداف شوم فتنه گران خنثی و نتوانستند خسارت چندانی به شهر وحیدیه وارد نمایند. که بنده از تیزبینی و بصیرت و فداکاری و حضور به‌موقع مسئولین و شهروندان محترم  تقدیر و تشکر نمودند و افزود: شهر وحیدیه نماد و الگوی مقاومت و پایداری در مقابل دشمنان اسلام در فتنه 98 شناخته شد .

وی با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین تأکید کرد: نباید این گرانی بر دیگر اجناس تأثیر بگذارد و به مردم فشار مضاعفی وارد شود. باید نظارت جدی بر بازار وجود داشته باشد و با متخلفان برخورد شود.

در ادامه جلسه رسمی شورا با یک‌بند از لوایح ارسالی از سوی شهرداری وحیدیه درخصوص صورت جامع درآمدها و هزینه شهرداری در شش ماهه اول 1398 در دستور کار قرار گرفت و سپس اعضای شورا به تبادل‌نظر  و بررسی این لایحه پرداختند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

عکس روز