به گزارش روابط عمومی  شورای اسلامی شهر وحیدیه ؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی وحیدیه با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) ،حضرت امام جعفر صادق (ع)  و هفته وحدت را به مسلمانان  و مردم شریف وحیدیه تبریک گفتند .

در این پیام آمده است :

  امروز ما به بار نشستن انقلاب اسلامی مان را مرهون " وحدت" امت اسلامی هستیم و به ثمررسیدن خون شهیدان  را در سایه اتحاد ملت ایران با محوریت " ولایت فقیه" و رهبری امام راحل مان می دانیم، که ما را در سایه ی اسلام وبر پایه ی ایمان، جمع کرد و هدایت نمود.

گرامی باد هفته ی وحدت، که درآن پبمان ها استوارتر می گردد ، دست ها و بازوها درهم قرار می گیرد ، چهره ها بر یکدیگر لبخند پبروزی و صفا می زند ، قشرها همه باهمند ، امت، یکپارچه و منسجم است و شیعه و سنی، به یاد سالروز میلاد رسول گرامی اسلام، با هم و در کنار هم، در یک راه و به سوی یک هدف سرود وحدت می خوانند.

قبله ی مشترک، رسول مشترک، کتاب واحد و رهبر واحد، وحدت بخش قشرهای این امت شهید است. بی تردیدهفته وحدت نماد و پیام صلح ودوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است دین اسلام همواره وهمیشه درهمه شرایط همگان را برادر یکدیگر قرار داده وپیامبر این دین مردم را به دینداری ،معنویت درکنار اخلاق واحترام به حق وحقوق همنوعان،دوری از دشمنی وکینه ورزی دعوت کرده است.

بدینوسیله اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه فرا رسیدن 17 ربیع الاول خجسته سالروز میلاد خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری را خدمت مردم خوب و با ایمان  به تمامی مسلمانان جهان علی الخصوص همشهریان متدین وبا ایمان شهر وحیدیه تبریک وتهنیت عرض می نمائیم .


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین گزارش جلسات

شصت و سومین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه  برگزار شد.

شصت و سومین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 30/808 مــورخ 97.11.27؛ شصت و...
شصت و دومین  جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و دومین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 794/30 مــورخ 97.11.21؛ شصت و...
شصت و یکمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و یکمین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 30/760مــورخ 97/11/07؛ شصت و ی...
شصتمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصتمین جلسه دوره پنجم شو...

پیرو دعوتنامه شماره 30/723مــورخ 97/10/30؛ شصتمین...