۳۱ شهریور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به جمهوری اسلامی ایران است، که به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و اتحاد و همبستگی ملی مردم غیور ایران در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای این سرزمین است که با نثار خون پاکشان ، مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت سلحشور ایران  در برابر همه زورگویان جهان و دفاع از حریم این سرزمین است و همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‏درخشد و همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه جانبه دشمنان اسلام  برخاسته از روح وحدت و ایمان و در سایه نصرت ویاری الهی و رهبری پیامبرگونه امام راحلمان و رشادت ، ایثار ومقاومت فرزندان خداجوی این مرزوبوم به ویژه صبر واستقامت خانواده های معزز شهدا وپایمردی رزمندگان اسلام بود تا اندیشه پلید و شوم ستیزه جویان وتجاوز گران را محو واذهان مردم دنیا را در حقانیت امت قهرمان ایران اسلامی اثبات نمود.
اینجانبان با گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل عظیم الشان وشهدای گرانقدر ،هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا…الاعظم (عج)،  رهبرمعظم انقلاب و فرمانده معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ، ملت رشید ایران اسلامی  واز حماسه آفرینی جانبازان ، آزادگان، ایثارگران ورزمندگان دلاور به ویژه خانواده معظم شهدا وایثارگران شهر وحیدیه صمیمانه تقدیر وتشکر می نماییم  و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را  برای خود و همگان مسألت می نماییم .

                                                                            شورای اسلامی شهر وحیدیه


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین گزارش جلسات

شصت و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و نهمین جلسه شورای ا...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر وحیدی...
شصت و هشتمین جلسه شورا با حضور  مهندس محمودی نماینده محترم شهرستان های شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی

شصت و هشتمین جلسه شورا ب...

جلسه مشورتی و تبادل نظر اعضای شورا و شهردار شهر وح...
شصت و دومین  جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و دومین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 794/30 مــورخ 97.11.21؛ شصت و...
شصت و یکمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و یکمین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 30/760مــورخ 97/11/07؛ شصت و ی...