۳۱ شهریور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به جمهوری اسلامی ایران است، که به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و اتحاد و همبستگی ملی مردم غیور ایران در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای این سرزمین است که با نثار خون پاکشان ، مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت سلحشور ایران  در برابر همه زورگویان جهان و دفاع از حریم این سرزمین است و همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‏درخشد و همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه جانبه دشمنان اسلام  برخاسته از روح وحدت و ایمان و در سایه نصرت ویاری الهی و رهبری پیامبرگونه امام راحلمان و رشادت ، ایثار ومقاومت فرزندان خداجوی این مرزوبوم به ویژه صبر واستقامت خانواده های معزز شهدا وپایمردی رزمندگان اسلام بود تا اندیشه پلید و شوم ستیزه جویان وتجاوز گران را محو واذهان مردم دنیا را در حقانیت امت قهرمان ایران اسلامی اثبات نمود.
اینجانبان با گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل عظیم الشان وشهدای گرانقدر ،هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا…الاعظم (عج)،  رهبرمعظم انقلاب و فرمانده معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ، ملت رشید ایران اسلامی  واز حماسه آفرینی جانبازان ، آزادگان، ایثارگران ورزمندگان دلاور به ویژه خانواده معظم شهدا وایثارگران شهر وحیدیه صمیمانه تقدیر وتشکر می نماییم  و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را  برای خود و همگان مسألت می نماییم .

                                                                            شورای اسلامی شهر وحیدیه


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین گزارش جلسات

پنجاه و نهمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه

پنجاه و نهمین جلسه دوره...

پیرو دعوتنامه شماره 30/718مــورخ 97/10/23؛ پنجاه و...
پنجاه و ششمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

پنجاه و ششمین جلسه دوره...

 پنجاه و ششمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحی...
پنجاه و پنجمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

پنجاه و پنجمین جلسه دوره...

پیرو دعوتنامه شماره 30/591مــورخ 97/08/26؛ پنجاه و...
پنجاه و چهارمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

پنجاه و چهارمین جلسه دور...

پیرو دعوتنامه شماره 30/561 مــورخ 97/08/19؛ پنجاه...