مصاحبه رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه با روزنامه ثروت (روزنامه صبح ایران):

شهر وحیدیه ازجمله شهرهای اقماری استان تهران است که توانسته پیشرفت‌های قابل‌توجهی داشته باشد به‌طوری‌که امروزه با ورود به این شهر شاهد تغییرات ملموس و تأمین بسیاری از سرانه‌های ملزوم و مطلوب هستیم که شاید باوجود امکانات کم در کمتر شهری این‌گونه اقداماتی را شاهد هستیم .

وجود مدیران شهری بومی دلسوز، ثبات مدیریت شهری، همدلی و همکاری هماهنگ ازجمله عواملی است که منجر به پیشرفت روزافزون این شهر گردیده است . در گفتگوی اختصاصی با ریاست شورای اسلامی شهر وحیدیه به کن کاوی علل پیشرفت این شهر پرداختیم . ششدهی راد رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه ضمن اشاره به سابقه ده‌ساله خدمت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر علل پیشرفت شهر وحیدیه گفت:

مهندس سلامت بخش شهردار و شورا بومی و آشنا به مشکلات و معضلات شهر هستند و با بررسی اولویت‌های پروژه‌های عمرانی و عدالت در توزیع سرانه‌ها در شهر وحیدیه گام برداشته و امروز توانسته‌اند با یاری خداوند متعال خدمات ارزنده‌ای را به شهروندان وحیدیه در تمامی زمینه‌ها ارائه نمایند.

وی افزود : هیچ پیشرفتی در شهر حاصل نمی‌گردد مگر با تعامل و همدلی و مشارکت شهروندان که خوشبختانه این امر در وحیدیه نمود داشته و مسئولین در سایه تعامل و همدلی در جهت رفاه شهروندان گام برمی‌دارند .

ششدهی راد شورا را خط اسلامی تمامی عرصه‌های فکری و عملی جامعه اسلامی دانست و افزود: خدمت بی‌منت در لباس شورایی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب هرکسی نخواهد شد.

وی افزود: در راستای خدمات به شهروندان خدمات بسیار ارزنده‌ای صورت پذیرفته که امروز برگزاری کنسرت‌های متعدد در سالن‌های احداث‌شده توسط شهرداری و شورا شاهد شعف ، سرزندگی و نشاط جوانان هستیم .

وی افزود:  شورا و شهرداری وحیدیه در راستای خدمات به شهروندان فراتر از حیطه وظایف خود با دعوت از خیرین مدرسه‌ساز امروز توانسته دو مدرسه یکی در روستای فرارت و دیگری مدرسه شهید امینی را تقدیم شهروندان محترم کند تا فرزندان این شهر بتوانند با سهولت از سرانه‌های آموزشی در شهر بهره‌مند گردند.

همچنین احداث درمانگاه ده تخته خوابی شبانه‌روزی از دیگر اقداماتی است که در جهت رفاه شهروندان تقدیم نمودیم و شاهد این هستیم که کلیه خدمات درمانی شهروندان تأمین می‌گردد.

ششدهی راد افزود: حضور پلیس + 10 و شعبه تأمین اجتماعی از دیگر نیازهای مبرمی بود که مرتفع گردید.

وی با اشاره به احداث سالن‌های ورزشی و ژیمناستیک از تلاش‌های بی‌وقفه مهندس سلامت بخش شهردار وحیدیه در جهت ارتقاء سرانه‌های ورزش تقدیر نمود و خاطرنشان ساخت باوجود معضل اعتیاد و مشکلات جوانان در این خصوص این اقدام بسیار ارزنده است و امیدواریم جوانان و شهروندان در جهت سلامتی خود و جامعه از این مکان‌هایی که بر ایشان احداث گردیده بهره ببرند تا جامعه‌ای هرچه سلامت‌تر و شکوفاتر را داشته باشیم .

رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه زیباسازی منظر شهری را بسیار حائز اهمیت خواند و افزود: در جهت زیباسازی در 5 سال گذشته اقدامات ارزنده‌ای ارائه‌شده وی تأسیس نماز جمعه در شهر وحیدیه را حامل برکت و ارتقاء فرهنگ دانست و افزود: امیدواریم مردم از این برکات بهره‌مند گردند.

ایشان در ادامه به استادیوم 5 هزارنفری در حدود هکتار زمین که با بودجه سفر ریاست جمهوری در اختیار اداره ورزش و جوانان قرارگرفته اظهار امیدواری کرد که ان‌شاءالله فاز اول این پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

وی احداث بزرگراه امام حسین(ع) را از دیگر پروژه‌های ارزنده‌ای دانست که بار ترافیک شهر و شهرستان را می‌کاهد و از مسئولین استان و شهرستان خواستار شد با اختصاص بودجه به پروژه ، بار و مشکلات ترافیکی حل گردد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به تعامل بین فرمانداری و شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر  و شهروندان محترم علل پیشرفت را در سایه تعامل و همدلی دانست و گفت: ماحصل این تعاملات و استفاده از نظریات نخبگان و صاحب‌نظران امروز شاهد پیشرفت روزافزون در تمامی نقاط شهر هستیم که امیدواریم با تداوم این تعاملات بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شهر باشیم .

ششدهی در خاتمه ضمن تقدیر از مسئولین شهرستان و استان نگاه ویژه به شهر وحیدیه را خواستار و اظهار امیدواری کرد شهر وحیدیه در سال جدید هر چه بیشتر و بهتر بدرخشید.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

عکس روز

آخرین گزارش جلسات

یکصد و پنجمین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه  برگزار شد

یکصد و پنجمین جلسه علنی...

یکصد و پنجمین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر...
یکصد و چهارمین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

یکصد و چهارمین جلسه علنی...

یکصد و چهارمین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شه...
یکصد و سومین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد

یکصد و سومین جلسه علنی د...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/01مــورخ 99/01/20؛ یکصد و...
یکصد و دومین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

یکصد و دومین جلسه علنی د...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/696 مــورخ 98/12/17؛ یکصد...
یکصدویکمین  جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

یکصدویکمین جلسه علنی دور...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/680مــورخ 98/12/11 ؛ یکصدو...
یکصدمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه پیرامون بررسی بودجه سال 1399 شهرداری وحیدیه برگزار شد.

یکصدمین جلسه شورای اسلام...

یکصدمین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدی...
نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

نود و نهمین جلسه رسمی شو...

نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر وحیدیه روز...
 نود و هشت جلسه رسمی شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

نود و هشت جلسه رسمی شورا...

 نود و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه روز دوش...
نود و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

نود و هفتمین جلسه رسمی ش...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30 /604مــورخ 98/11/05 ؛ نود...
نود و پنجمین جلسه شورا با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و  نمایندگان ورزشکاران  شهر وحیدیه برگزار شد.

نود و پنجمین جلسه شورا ب...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر وحیدی...