رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه گفت:امروز با همت مهندس مسعود سلامت بخش شهردارتوانمند شهر وحیدیه ،  همکاری و صمیمیت بین  اعضای محترم شورای اسلامی شهر،حمایت های بی دریغ حجت الاسلام شائق امام جمعه محبوب و مردمی این شهر و همچنین مسئولان استانی و محلی، چرخ توسعه و ابادانی در حوزهای مختلف بهداشتی و درمانی، ورزش، فرهنگی، آموزشی و... در شهر وحیدیه بیش از پیش شتاب گرفته و تحول خوبی را شاهد هستیم.

عباس ششدهی راد در گفت و گو با خبرنگار روزنامه رسالت به اقدامات و طرح های خوب شورا و شهرداری شهر وحیدیه اشاره کرد ودراین باره اظهار داشت: سکونت داشتن و زندگی در کنار شهروندان خوب شهر وحیدیه اولین افتخار شورا و شهرداری است که همین موضوع سبب شده به موقع نیازها و خواسته های شهروندان را ببینم و در کمترین زمان برنامه های خود را تعریف و اجرایی کنیم که صحت این ویژگی را شهروندان شهر وحیدیه در افتتاح و بهره برداری از پروژه های متنوع و مختلف شهرداری ملاحظه نموده اند.

وی به اقدامات شورا و شهرداری شهر وحیدیه در حوزه ورزشی اشاره کرد وافزود: خوشبختانه با برنامه ریزی و طرح های خوب، امروز در شهر وحیدیه چهار مجتمع بزرگ سالن ورزشی سرپوشیده در محلات مختلف شهر وچهار زمین چمن مصنوعی در محلات مرکز شهر، کردامیر، اصیل آباد و بکه به صورت دائم فعال بوده و نوجوانان و جوانان علاقمند به ورزش دراین اماکن از مزیت های این مراکز بهرمند هستند.

ششدهی توجه به حوزه ورزش رایکی از دغدغه های شورا و شهرداری خواند ودراین باره افزود: شورا و شهرداری وحیدیه توجه به حوزه ورزش دراصل سرمایه گذاری برای آینده کشور می داند چرا که همین جوانان سالم و ورزشکار هستند که آینده جامعه ما را رقم می زنند و به هر میزان دراین حوزه هزینه شود نتایج آن را با کمترین زمان در میزان رشد و توسعه کشور و شهر خود به وضوح خواهیم دید.

رئیس شورای اسلامی شهر توجه به حوزه آموزشی را نیز یکی از اولویت های بعدی شورا و شهرداری برشمرد و دراین باره گفت: در حال حاضر در شهر وحیدیه فضا های آموزشی به روز است و سال گذشته مدرسه خیر ساز مهر مادر در محله شفیع آباد مدرسه شهید زارع در فرارت به دست استاندار محترم افتتاح شد و مدرسه ای در محله جوقین در حال آماده شدن است و مدرسه کارو دانش دخترانه و مدرسه استثنایی هم در شهر دائر است.

وی به باز سازی مدارس فرسوده در شهر نیز اشاره کرد وافزود: بازسازی مدارس فرسوده باهمکاری اداره آموزش و پرورش نیز در دستور کار است و هم اکنون یکی از مدراس در حال نوسازی است و برای این موضوع نیز  یک قطعه زمین در اختیار آموزش و پرورش قرار داده ایم.

وی توجه به حوزه بهداشتی را نیز یکی از برنامه ها خواند و دراین باره تصریح کرد: به همت شورا و شهرداری وحیدیه در حوزه بهداشت عملکرد خوبی داشتیم و امروز شهر وحیدیه دارای یک درمانگاه شبانه روزی با تخفیف ویژه، داروخانه شبانه روزی، درمانگاه 10 تخت خوابی است که بخشی از نیاز شهر و شهروندان را پاسخگو است.

رئیس شورای اسلامی شهر از احداث مرکز دیالیز در شهر وحیدیه نیز خبر داد و افزود: تمامی کارهای مقدماتی از جمله انتخاب مکان، تخصیص زمین  با استفاده از ظرفیت خیرساز، طراحی و نحوه تجهیز و راه اندازی و مذاکرات دراین زمینه به کلی صورت گرفته و اگر موافقت اصولی احداث این مرکز ابلاغ شود مرکز دیالیز 20 تخت خواب با مساحت 3 هزار متر دراین شهر راه اندازی خواهد شد.

وی احداث تقاطع غیر هم سطح شهید احمد رحمانی را یکی از پروژه های خوب  برشمرد و دراین باره اظهار داشت: احداث تقاطع غیر هم سطح شهید احمد رحمانی یکی از پروژه های مورد نیاز بود که تا به امروز معضلات متعددی را پیش رو آورده بود که خوشبختانه شهردار جدید شهر فردوسیه نیز دراین زمینه همکاریهای خوبی را برای به سرانجام رسیدن این طرح با ما داشته و امروز شهروندان و خودروهایی که از این محل تردد دارند بامعضل ترافیک و تصادف روبرو نیستند.

ششدهی استقرار ادارات رانیز یکی از دغدغه های شورا و شهرداری خواند و گفت: استقرار ادارات در شهر وحیدیه می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات شهریار را کاهش دهد و همچنین هزینه های شهروندان شهر وحیدیه را بکاهد که تا به امروز خوشبختانه با حمایت های صورت گرفته بخشی از ادارات مستقر شده اند و امیدواریم در آینده نزدیک تمامی اداراتی که مورد نیاز این شهر است مستقر شوند.

وی وجود چندین اماکن تاریخی را نوعی ظرفیت شهر وحیدیه برشمرد و گفت: امکان تاریخی تپه جوقین و تخت رستم به عنوان ظرفیت خوبی است که می تواند در راستای گردشگری نقش خود را به خوبی ایفا نماید که در همین راستا با هماهنگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری طرح خوبی را برای حفظ و استفاده از ظرفیت گردشگری این اماکن در دستور کار قرار گرفته است.

 

ششدهی به پروژه هایی که با اعتبار 310 میلیارد ریالی و باحضور استاندار در شهر وحیدیه افتتاح شد نیز اشاره کرد و گفت: به همت شورا و شهرداری شهر وحیدیه و با استفاده از محل ارزش افزوده پروژه های پارک لاله ها محله شفیع آباد ، پل زیرگذر ، روشنایی چراغ برق های جاده فرارت ، دهیاری محله یبارک ، مدرسه شهید زارع با اعتباری بالغ بر 310 میلیارد ریال و با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و سایر مسئولان استانی و محلی افتتاح و در اختیار شهروندان فهیم وحیدیه قرار گرفت و امیدواریم با روند این کار تمامی خواسته ها و نیاز شهر و شهروندان برطرف گردد .

وی در پایان افزود: شورا و شهرداری شهر وحیدیه در کنار مردم و با مشارکت مردم و همکاری و همراهی مسئولان ، نیتی جز خدمت ندارد و امید است که بتوانیم رضایت شهروندان را در کارنامه خود به ثبت برسانیم.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

عکس روز

آخرین گزارش جلسات

نود و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

نود و یکمین جلسه شورای ا...

نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر وحیدیه روز...
نودمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

نودمین جلسه دوره پنجم شو...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/478مــورخ 98.9.2؛ نودمین ج...
هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

هشتاد و هشتمین جلسه شورا...

پیرو دعوت‌نامه شماره 44/443مــورخ 98/08/11 ؛ هشتا...
هشتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی و سومین جلسه شورای ورزش شهر وحیدیه برگزار شد.

هشتاد و هفتمین جلسه شورا...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/385مــورخ 98/07/13؛ هشتاد...
هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

هشتاد و ششمین جلسه شورای...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/376مــورخ 98/07/01 ؛ هشتاد...
تصاویر هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه

تصاویر هشتاد و پنجمین جل...

هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه مورخ 9...
جلسه انتخاب هیئت رئیسه سال سوم دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه شهر وحیدیه برگزار شد.

جلسه انتخاب هیئت رئیسه س...

پیرو دعوتنامه شماره 30/326مــورخ 98/06/06؛ جلسه ا...
هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

هشتاد و سومین جلسه شورای...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/313مــورخ 98/05/26؛ هشتاد...
هشتاد و دومین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد

هشتاد و دومین جلسه دوره...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/298 مــورخ 98/05/19 ؛ هشتا...