رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه در پیامی وفات جانسوز کریمه اهل البیت حضرت معصومه(س) را به تمامی شیعیان و دوستداران آن حضرت به ویژه شهروندان محترم شهر وحیدیه  تسلیت گفتند.

متن کامل پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

شهر قم و بلکه همه ایران و حتی همه جهان در سوگ و ماتم عظیم فرورفته است. عده ای سر بر آستان مولا امام رضا (ع) نهاده و به ایشان تسلیت عرض می‌کنند. عده‌ای در جمکران پرچم عزا افراشته‌اند و از بانویی ارجمند سخن می‌گویند. سخن از وفات بانویی است که همچون زینب علیهاالسلام که برای قیام قربانی داد و خورشید عاشورا را با صبرش تعریف کرد، او نیز با قدم‏‌های پر از سرزندگی، به سرزمین کویری قم، حیات بخشید و در رگ ایرانیان، خون حمایت از ولایت را جاری ساخت.

مردم ایران از بانویی سخن می‌‏گویند که بارگاه زیبایی‌اش، پناهگاه دل‏‌های عاشقی است که در جمکران بیتوته می‏‌کنند و به نیابت از شیعه، در نتیجه شب‏‌های کویری قم، سر بر آستان حرم حضرت دوست می‌‏سایند و برای ظهور گل نرگس، دعا می‏‌کنند و از بانوی کرامت، برای شکوفه دادن درخت اجابت، استمداد می‌‏طلبند.

لذا رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه وفات جانسوز کریمه اهل البیت ، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) را به ساحت مقدس و ملکوتی برادر بزرگوارشان حضرت ثامن الحجج آقا امام رضا(ع) و همچنین حضرت مهدی(عج) و  تمامی شیعیان جهان به ویژه شهروندان شهر وحیدیه تسلیت و تعزیت عرض می نمایند.

                                                                              رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه  


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد