بسم الله النور

 "نوروزی نيست که ما در آن منتظر فرج نباشيم"    امام صادق (ع)

 

 

 نوروزی دیگر از راه می رسد و طبیعت خود را برای شروعی دوباره و آغازی سبز مهیا می کند. بهار نویدبخش معادی است در پیش چشم زمینیان تا بشارت الهی را در پیروزی نهایی نور بر ظلمت  یادآوری نماید و انسان هر ساله به انتظار نور و با امید و بردباری، لحظات سرد و تاریک زمان را سرافرازانه سپری نماید و بسان یک منتظر امیدوار در طریق آسمانی گام بردارد.

 

آب زنید راه را،  هین که نگار می رسد               مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد

با سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و درود بر ارواح طیبه پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم و ارواح پاک معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بدینوسیله اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه؛ فرا رسیدن عید سعید نوروز و بهار پرطراوت  که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت بوده که آغاز سال 1397 ، کرانه ی رود پرفروغ "رجب المرجب" ، حکایت دلدادگی عاشقانه ی ماست به جمال ماهتاب ولایت و هدایت، و با گرامیداشت یاد و خاطره ی امام راحل  عظیم الشانمان ، شهدای گرانقدر ، مدافعان حرم و وطن ، جانبازان و آزادگان و شهروندان محترم شهر وحیدیه تبریک و تهنیت عرض نموده و  امید است در ظل توجه حضرت مهدی (عج) با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، صمیمانه و خالصانه در پیشبرد اهداف نظام عالیه اسلامی و افتخارآفرینی برای میهن اسلامی موفق و سربلند باشید. موفقیت و توفیق خدمت صادقانه کلیه خادمان صدّیق نظام اسلامی و خشنودی و سلامتی مردم شریف شهر وحیدیه و خدمتی سرشار از شور و نشاط و ارتقاء شهر ، در شأن مردم فهیم و بزرگوار در سال جدید با پشتیبانی و دعای خیر همه شهروندان عزیز داشته باشیم و با آرزوی طول عمر با عزت همراه با صحت و سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، عزت و سربلندی و موفقیت برای یکایک شما عزیزان و گرانقدرمان از درگاه ایزد متعال مسألت می نمائیم تا سال 97 سال ظهور حضرت ولی عصر (عج) باشد. انشاءا...

                                                              ومن ا... التوفیق- شورای اسلامی شهروحیدیه

 

 

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین گزارش جلسات

چهل و یکمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

چهل و یکمین جلسه دوره پن...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/219مــورخ 97/03/27؛ چهل و...
چهلمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

چهلمین جلسه دوره پنجم شو...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/206مــورخ 97/03/20؛ چهلمین...
سی و نهمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

سی و نهمین جلسه دوره پنج...

پیرو دعوتنامه شماره 39/167مــورخ 97/03/06؛ سی و نه...
سی و هشتمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.+تصاویر

سی و هشتمین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 30/148 مــورخ 97/02/30؛ سی و ه...