بسم الله النور

 "نوروزی نيست که ما در آن منتظر فرج نباشيم"    امام صادق (ع)

 

 

 نوروزی دیگر از راه می رسد و طبیعت خود را برای شروعی دوباره و آغازی سبز مهیا می کند. بهار نویدبخش معادی است در پیش چشم زمینیان تا بشارت الهی را در پیروزی نهایی نور بر ظلمت  یادآوری نماید و انسان هر ساله به انتظار نور و با امید و بردباری، لحظات سرد و تاریک زمان را سرافرازانه سپری نماید و بسان یک منتظر امیدوار در طریق آسمانی گام بردارد.

 

آب زنید راه را،  هین که نگار می رسد               مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد

با سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و درود بر ارواح طیبه پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم و ارواح پاک معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بدینوسیله اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه؛ فرا رسیدن عید سعید نوروز و بهار پرطراوت  که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت بوده که آغاز سال 1397 ، کرانه ی رود پرفروغ "رجب المرجب" ، حکایت دلدادگی عاشقانه ی ماست به جمال ماهتاب ولایت و هدایت، و با گرامیداشت یاد و خاطره ی امام راحل  عظیم الشانمان ، شهدای گرانقدر ، مدافعان حرم و وطن ، جانبازان و آزادگان و شهروندان محترم شهر وحیدیه تبریک و تهنیت عرض نموده و  امید است در ظل توجه حضرت مهدی (عج) با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، صمیمانه و خالصانه در پیشبرد اهداف نظام عالیه اسلامی و افتخارآفرینی برای میهن اسلامی موفق و سربلند باشید. موفقیت و توفیق خدمت صادقانه کلیه خادمان صدّیق نظام اسلامی و خشنودی و سلامتی مردم شریف شهر وحیدیه و خدمتی سرشار از شور و نشاط و ارتقاء شهر ، در شأن مردم فهیم و بزرگوار در سال جدید با پشتیبانی و دعای خیر همه شهروندان عزیز داشته باشیم و با آرزوی طول عمر با عزت همراه با صحت و سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، عزت و سربلندی و موفقیت برای یکایک شما عزیزان و گرانقدرمان از درگاه ایزد متعال مسألت می نمائیم تا سال 97 سال ظهور حضرت ولی عصر (عج) باشد. انشاءا...

                                                              ومن ا... التوفیق- شورای اسلامی شهروحیدیه

 

 

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین گزارش جلسات

شصت و پنجمین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و پنجمین جلسه دوره پ...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/836مــورخ 97/12/12؛ شصت و...
شصت و چهارمین جلسه علنی دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و چهارمین جلسه علنی...

پیرو دعوت‌نامه شماره 30/818مــورخ 97/12/04؛ شصت و...
شصت و سومین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه  برگزار شد.

شصت و سومین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 30/808 مــورخ 97.11.27؛ شصت و...
شصت و دومین  جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر وحیدیه برگزار شد.

شصت و دومین جلسه دوره پن...

پیرو دعوتنامه شماره 794/30 مــورخ 97.11.21؛ شصت و...